Lockdown - sluiting kinderopvang
Zoals u inmiddels heeft kunnen vernemen vanuit de media, is een volledige lockdown aangekondigd vanaf morgen 16 december t/m dinsdag 19 januari 2021.
Dit betekent helaas dat wij vanaf morgen tot en met 15 januari 2021 onze deuren moet sluiten voor reguliere kinderopvang. Wij bieden wel noodopvang aan onder een aantal voorwaarden.
Noodopvang
U kunt van noodopvang gebruik maken als u klant bent bij FloreoKids en een cruciaal beroep heeft.Op de website van de rijksoverheid kunt u terugzoeken of uw beroep onder een cruciaal beroep valt. Heeft een van u een cruciaal beroep? Dan vragen wij u de opvang van uw kinderen zoveel mogelijk thuis te regelen. Als dit niet lukt dan kunt u uw kind(eren) naar de noodopvang brengen.
Wilt u gebruik maken van extra opvang (naast uw contracturen)? Dit kan wanneer de personeelsbezetting het toe laat. Moeten wij extra personeel inzetten, dan moet u rekening houden met een aanvullende factuur.
Voor kind(eren) die vanwege bijzondere problematiek of een moeilijke thuissituatie opvang nodig hebben, bieden wij ook noodopvang. Het locatiehoofd neemt contact met u op om noodopvang voor uw kind (eren) aan te bieden.
Aanmelden voor noodopvang
U kunt uw kind(eren) op de volgende manier aanmelden voor noodopvang:
Via het groepslogboek/berichten in het ouderportaal kunt u een bericht sturen naar de groep om uw kind(eren) aan te melden. U kunt uw kind(eren) aanmelden tot en met 24 december 2020. Vanaf woensdag 23 december kunt u aanmelden voor de resterende periode tot en met 15 januari 2021.
Noodopvang 0-4 jaar vanaf woensdag 16 december 2020 t/m 15 januari 2021
Wanneer u gebruik maakt van noodopvang zal uw kind zoveel mogelijk op de eigen locatie worden opgevangen. Wel zullen wij beoordelen of clusteren noodzakelijk is, afhankelijk van het aantal aanmeldingen. We willen voorkomen dat er situaties ontstaan waarin slechts één kind op een locatie of groep aanwezig is. Wij doen dit in overleg met u.
Noodopvang op de bso tijdens de kerstvakantie
In de vakantieperiode (21 december t/m 3 januari) zijn de basisscholen gesloten en bieden wij BSO noodopvang voor reguliere klanten, gedurende de gebruikelijke openingstijden (dus hele dagen).
Noodopvang op de bso van woensdag 16 t/m vrijdag 18 december 2020 en ná de kerstvakantie
Op deze dagen bieden wij bso noodopvang voor reguliere klanten, na de schooltijden. Tijdens schooltijden kunt u gebruik maken van noodopvang op de school van uw kind.
Anders dan tijdens de lockdown afgelopen voorjaar wordt deze keer geen 24 uurs noodopvang (avonden, feestdagen en weekenden) aangeboden.